Nadruki reklamowe

W naszej ofercie znajduje się również szeroki zakres usług reklamowych. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta zajmujemy się również różnego typu usługami związanymi z reklamowaniem firmy, wykonywaniem reklam, szyldów lub znakowaniem produktów. W dzisiejszych czasach bardzo istotne jest, aby w odpowiedni sposób zareklamować swoją firmę lub oznakować dany produkt firmowym logotypem. Ma to na celu promowanie produktów oraz swojej firmy w danej branży. Znacząco wpłynie to na pozyskanie więcej klientów i pozostawienie pozytywnych skojarzeń.

Jedną z takich usług, które świadczymy są nadruki reklamowe. Wykonujemy nadruki reklamowe w technologii bezpośredniego nadruku UV na danym produkcie. Jest to trwałe oznakowanie różnego typu gadżetów będących nie tylko dodatkowym przedmiotem reklamującym, ale także użytecznym narzędziem. Tą technologią śmiało można oznakować takie produkty jak: linijki, miary budowlane, karty plastikowe z pendrivem, breloki, długopisy i wiele innych przedmiotów. Drukiem UV możemy nanieść na produkt w wysokiej jakości dowolny logotyp, grafikę lub tekst. Tego typu nadruki realizujemy również na powierzonych materiałach naszych klientów.

Kalkulacje wykonujemy indywidualnie po uprzednim kontakcie mailowym. Jeśli nie masz pewności, czy dany produkt może być oznakowany, napisz do nas.

Adres

Drukarnia Żądza Czynów
Bartosz Woźniak
ul. Pałucka 2
88-190 Barcin

Napisz lub zadzwoń

tel. 723 895 745
info@zadzaczynow.pl

pon-pt: 8:00 - 16:00
sobota: nieczynne

Żądza Czynów 2018 © , wdrożenie serwisu xBlue.pl